صورت مسئله برند

اولین قدم از همکاری پل و شرکت داروسازی دکتر عبیدی، معرفی یک لندینگ پیج در وبسایت رسمی این شرکت بود. هدف اصلی این لندینگ، ارائه‌ی محتواهای موثق پزشکی با حضور و تایید پزشکان مطرح کشور، در دوازده گروه درمانی بود که باید به شکلی خلاقانه و متفاوت به مخاطبان معرفی می‌شد. نتایج قابل قبول و درخشان این پروژه، مقدمه‌ای برای شروع همکاری‌های دو سازمان شد.

ایده‌پردازی

استراتژی

رسانه

تولید

سایت و سئو

طراحی

BTL

راه حل پیشنهادی ما:

با تحقیقات انجام شده، به طور کلی می توان گفت ارائه و تولید محتوای پزشکی یک تیغ دو لبه است. از یک سو می تواند باعث افزایش آگاهی بیمار و در نتیجه مراقبت و از سوی دیگر می تواند منجر به آسیب های متفاوت به مخاطب شود. با توجه به اینکه استراتژی ارتباطی غالب صفحات، استفاده از استراتژی ترس برای جذب ترافیک می باشد، پیشنهاد ما جایگاه سازی از نقطه نظر دیگر، یعنی یک منبع موثق و قابل اعتماد، برای حضور در اولویت های جستجوی ذهنی مخاطب بود. این استراتژی را در قالب بیانیه جایگاه به صورت زیر تعریف کردیم:

برای تمام افرادی که به اطلاعات پزشکی آنلاین و موثق و معتبر نیاز دارند،دارو سازی دکتر  عبیدی به عنوان یک برند معتبر دارویی در جامعه، به پشتوانه پزشکان سرشناس کشور، اطلاعات مورد نیاز مخاطبین را در یک صفحه به صورت دسته بندی شده در اختیار آن ها قرار می دهد تا آگاهی مخاطبین خود را افزایش دهد.

این مفهوم ارتباطی را با شعار سالم کلیک کنید و با انواع محتوا های آگاهی بخش، آموزشی، الهام بخش و متقاعد کننده در رسانه های اینستاگرام، تلگرام، پری رو ل و  ریپورتاژ آگهی معرفی کردیم.

آنچه شما دیدید...