شخص واحد

در دنیای بیمه‌ها، ساختن جایگاه ویژه در ذهن مخاطب کار آسانی نیست. اما این کمپین تفاوت را از همان ابتدا با نامش “شخص واحد” آغاز کرد و در ادامه با ساخت ویدئوهای سریالی ویژگی‌های این بیمه‌نامه برای مخاطب تعریف شد. ۳انیمیشن نیز در کنار سایر محتواهای تولید شده مکمل این ویدئوهای سریالی برای معرفی هرچه بهتر این محصول بودند تا در نهایت یک تجربه‌ی درخشان به گواه آمار و ارقام برای این کمپین رقم بخورد.

ایده‌پردازی

استراتژی

رسانه

تولید

سایت و سئو

طراحی

BTL

صورت مسئله برند:

بیمه دی به عنوان بیمه ای که بیشترین سهم بازار  در بخش درمان را دارد برای معرفی محصولی جدید با عنوان بیمه درمان تکمیلی انفرادی (که در این نوع بیمه شخص به صورت انفرادی می توانست با پرداخت هزینه های بیمه تکمیلی بدون وابستگی به سازمان یا ارگانی خود را بیمه نماید) به بازار عرضه کرد.

معرفی این محصول بیمه ای در سطح گسترده  و فروش آن صورت مساله ی اصلی بیمه دی در این کمپین بود.

راه حل پیشنهادی ما:

تیم استراتژی پل پس از بررسی مخاطبان اصلی این محصول و بررسی های بازار، یک استراتژی در اختیار تیم خلاقیت قرار داد تا ابتدا نامی ویژه برای این محصول مشخص شود.

داشتن نام می توانست این محصول را که مشابه آن در بیمه های دیگر هم وجود داشت متمایز نموده و شانس فروش را افزایش دهد.

بیمه شخص واحد نامی بود که برای این محصول انتخاب شد و بیمه دی برای اولین بار این بیمه را با نام مستقل از (بیمه درمان انفرادی) به بازار عرضه کرد.

پس از آن باید به هدف فروشی که تعیین شده بود می رسیدیم اما قبل از آن لازم بود جامعه نیاز به این محصول را بیشتر حس کند.

بنابراین راه افتادن یک موج توئیتری که به هزینه های بالای درمان و لزوم داشتن بیمه تکمیلی اشاره می کرد راه کار مناسبی بود.

پس از آن که فضا در توئیتر ساخته و پرداخته شد و همه چیز آماده شد، تولید محتوای ویدئویی سریالی برای بیمه شخص واحد و وایرال آن در فضای مجازی شروع شد که می‌توانست یک راهکار مناسب برای انجام همزمان معرفی محصول و فروش آن باشد.

در هر قسمت از این ویدئوهای سریالی ما با یک شغل آزاد مواجه میشدیم که نیاز صاحب شغل به داشتن بیمه تکمیلی با بیمه شخص واحد برطرف می‌شد.

پس از آن به سراغ محتواهای انیمیشنی رفتیم که با داستانهای فانتزی و جذاب بتوانیم محصول را هر چه بیشتر معرفی نموده و مخاطب را به خرید ترغیب نماییم.

اما این محصول برای بیشتر دیده شدن به جز رسانه دیجیتال، نیازمند رسانه‌های دیگری هم بود.

بیلبوردها گزینه مناسبی برای دیده شدن بودند، اما از آنجایی که ما خود رسانه دار نبودیم می بایست از طریق رسانه داران دیگری اقدام به اجاره فضا برای اکران می‌کردیم که اینجا  آژانس تبلیغاتی پل بعنوان یک مشاور در کنار بیمه دی در تمام شهرها و استانها با رسانه داران اصلی آن شهر مذاکره نمود و قرارداد ها توسط خود بیمه دی بسته شد تا عملا با حذف واسطه هزینه اکران پایین تر آمده و با بودجه ای که موجود بود بتوان اکران بیشتری داشت.

در نتیجه محصول به درستی معرفی و اهداف فروش در زمان تعیین شده زده شد.

آنچه شما دیدید...